Hakkımızda

Hakkımızda
Global lojistik hizmet üreten firmamiz, ISC LOJISTIK A.S.  12 Ocak 2005 tarihinde, Izmir merkezli olarak kuruldu ve tescil ettirildi.

ISC LOJISTIK A.S. olarak tedarikçi halkamizi olusturmak, bilgi birikimimizi saglamak ve müsterilerimize güven verebilmek amaci ile kurulusumuzu izleyen ilk ayda UTIKAD üyesi olduk.

Dünya çapinda network agimizi olusturmak ve dünyanin her noktasinda müsterilerimizin taleplerine sorunsuz ve zamaninda cevap verebilmek amaci ile FIATA ve WCA üyesi olduk.

ISC LOJISTIK A.S. olarak Denizyolu, Havayolu, Karayolu ve Proje Lojistigi ana hizmetlerini vermekteyiz. Bunun yani sira yurt içinde ve dünyanin her noktasinda Depolama, Ön ve Son Tasima, Liman, Sigorta ve Gümrükleme hizmetlerini kapsayan Entegre, Multimodal, Lojistik çözümler üretmekteyiz.

Türkiye’de Izmir, Istanbul, Ankara ve Mersin Subelerimiz, dünyada ise etkin olarak çalistigimiz, 155 ülkede bulunan genis acente agimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz verebilmekteyiz.

En önemli yatirimi insan ve teknoloji olan sirketimizin, bugün ve her zaman ana hedefi Lojistik Sektöründe, Tek Seferde, Dogru, Etik ve Kaliteli Hizmet üretmektir.
FIATA
WCA
UTİKAD
İMEAK DENİZ TİCARET ODASI
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ